Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu
preloader

O nas

Idealne dla wymagających...
Miejsce do pracy, spotkań biznesowych i wypoczynku Idealne dla wymagających osób, szukających spokoju i prywatności Oferujemy wyjątkowe miejsce do pracy, spotkań biznesowych i wypoczynku. Idealne dla wymagających osób, szukających spokoju i prywatności, ceniących sobie otaczającą zieleń ale jednocześnie chcących korzystać z uroków lokalizacji w środku miasta (bliskość klientów, transportu publicznego, oferty kulturalnej). Dbamy o to aby nasi Goście czuli się u nas dobrze i bezpiecznie. Oferujemy: 28 biur na wynajem - 24 w standardzie premium oraz 4 w ekonomicznym;  2 eleganckie i kameralne salki dla spotkań biznesowych (na godziny) dla 8 i 5 os.; 5 komfortowych, w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, ze wspaniałymi widokami na zieleń, na krótkoterminowy wynajem, z dostępem na kod.  Dysponujemy dwoma monitorowanymi parkingami.
Historia miejsca Budynek znajduje się we Wrzeszczu W Królewskiej Dolinie – nazwa pochodzi od wizyty Króla Jana III Sobieskiego w 1677 r., któremu te tereny tak się spodobały, że zwolnił je z podatku. Budynek został wybudowany w 1917 r. jako część kompleksu im. Cesarza Prus Zachodnich Wilhelma. Ten konkretny budynek był przeznaczony dla ociemniałych żołnierzy na I Wojnie Światowej. Na sąsiedniej posesji było źródło zwane „Świętą Studzienką”, z którego jak głosi legenda, bijąca woda miała moc przywracania wzroku – stąd też nazwa ulicy, przy której znajduje się obiekt - „Do Studzienki”.
powrót

Rowery Mevo


1 min pieszo

Przystanek autobusowy


2 min pieszo

Tramwaj


10 min pieszo

Stacja PKP Wrzeszcz


15 min pieszo

Sklep


2 min pieszo

Restauracje (200m)


4
#VRESTPOINT

Najczęściej wyszukiwane zapytania użytkowników odwiedzających naszą stronę: apartamenty gdańsk, apartamenty gdańsk wrzeszcz, biura do wynajęcia gdańsk, biura gdańsk wrzeszcz, sala konferencyjna gdańsk, sala na godziny gdańsk, sala szkoleniowa gdańsk, sale konferencyjne gdańsk, salki na godziny gdańsk, wynajem biur gdańsk